Turkcell Hesap Öde

iOS için Kolay ve Hızlı Hesap Ödeme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.
Turkcell Hesap Öde uygulamasını iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek restoran hesaplarınızı faturanıza yansıtarak ödeyebilirsiniz.

Turkcell Hesap Öde uygulamasını iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek restoran hesaplarınızı faturanıza yansıtarak ödeyebilirsiniz.

Setcard ile anlaşmalı olan 20.000'den fazla restoranda geçerli olan Turkcell Hesap Öde uygulaması son derece güvenli ve pratik hesap ödeme sistemidir. Evden çıkarken cüzdanınızı evde mi unuttunuz, veya yanınızda hesabı ödeyecek kadar yeterli bir miktar yok mu? Hiç panik yapmayın. Turkcell Hesap Öde uygulaması ile restoran hesabınızı faturanıza yansıtabilir ve daha sonra fatura ile birlikte ödeme yapabilirsiniz.

Ancak önemli bir nokta var ki aylık 50 TL'yi aşmayan hesaplarınızı Turkcell faturanıza yansıtabiliyorsunuz. Aylık ödeme miktarı düşük olsa da sizi zor durumlardan kurtarabilecek bir uygulama diyebiliriz.

Uygulamayı kullanırken restoranda ödeme sırasında üye restorana Turkcell Hesap Öde ile ödeme yapacağınızı söylüyorsunuz. Pos cihazınızda veya işlem slibinde çıkan karekodu iPhone'unuza tuttuğunuzda ödeme gerçekleşmiş oluyor. Üstelik bu sistemi kullanabilmek için akıllı telefon sahibi olmanız gerekmiyor.

Ayrıca Turkcell Hesap Öde uygulamasında Ödeme Yap seçeneği ile birlikte, geçmiş ödemelerinizi, anlaşmalı olan işyerlerini de görebileceğiniz bir bölüm yer alıyor. 

Önemli: Uygulamayı kullanabilmeniz için hattınızın mobil ödemelere açık olması ve otomatik ödeme talimatı verilmiş bir abone olmanız gerekmektedir.

Turkcell Hesap Öde indir
DİĞER SÜRÜMLER